Citroën Jumpy

Široký výber drevo dekorov a farieb s vysokým leskom alebo bez lesku a ich kombinácie s koženkou. LED osvetlenie vo voliteľnom rozmiestnení a odtieni. Množstvo úložného priestoru pre veci potrebné k vašej každodennej práci. Spoľahlivá plošina z nehrdzavejúcej ocele s jednoduchou manipuláciou.

Jednoplošina

Podrobný popis

Pohrebná prestavba je upravená tepelnou izoláciou zodpovedajúcou normám Technického skúšobného ústavu na základe skúšok prestupu tepla. Povrchová úprava prestavby spĺňa hygienické normy pre prevoz telesných pozostatkov podľa zákona č.131/2010 Z.z. o pohrebníctve a je v súlade so zákonom o prevádzke vozidiel v cestnej premávke č. 106/2018 Z.z. Všetky naše vozidlá sú otestované štátnym skúšobným orgánom.

Interiér ponúka možnosť širokého výberu drevo dekorov a farieb s vysokým leskom alebo bez lesku a ich kombinácie s koženkou. Osvetlenie interiéru zabezpečujú LED pásy vo voliteľnom odtieni, ktoré sú umiestnené po bokoch a na strope v pohľadových lištách. Dlhší variant vozidla ponúka priestor pre vytvorenie falošného predného čela, za ktorým vzniká množstvo úložného priestoru.

Naše prestavby majú namontované chladiace jednotky talianskej značky, ktoré spĺňajú všetky kritériá európskych noriem a súčasne dodržiavajú podmienky zákona o pohrebníctve. Model agregátu, ktorý používame v našich prestavbách je navrhnutý bez strešnej jednotky a tým nezasahuje do vonkajšieho dizajnu vozidla. Chladenie riadi mikroprocesorové ovládanie, umiestnené v kabíne vodiča.

Plynulý pohyb plošiny zabezpečuje lineárne vedenie. Aretácia umožňuje jej bezpečné zaistenie v zasunutej a vysunutej polohe. Bežec z nehrdzavejúcej ocele slúži na presné vedenie rakvy. Aretačná konzola zaisťuje nehybnosť rakvy počas jazdy. Plošinu je tiež možné umiestniť do úrovne blatníkov, čím vzniká úložný priestor pre nosidlá a prepravné vozíky, prípadne zásuvky v zadnej a bočnej časti.v